Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

NPI Yapı Profilleri

NPI Yapı Profilleri

Demir çelik sanayisi içinde ürün üretimlerine yer veren firmamız yılların tecrübesi ve deneyimi ile kaliteli tercihleri size sunuyor. İleri mühendislik bilgisi ve teknolojisi gerektiren imalatları da gerçekleştiren firmamız aynı zamanda stok gücünü de her daim elinde tutuyor.

NPU demir ya da NPU profil demir olarak da bilinen bu malzeme birçok farklı alan içinde kullanılan dayanıklılığın esas alındığı her alan için tercih edilir.

NPU demir, demir üretiminde uyulan belli standartlar vardı. Bu standartlara göre üretilen kaliteli ve güvenli ürün seçimlerini firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. 80 / 400 mm aralığında olan demirlerin ideal ebatları ise 6 m olarak belirlenmiştir.

NPU Demir Kullanım Alanları

NPU demir olarak adlandırılmakta olan ve birçok alanda kullanıma yer açılan demir malzeme tarım makina imalatından sanayi tipi yapıların imalatına kadar birçok alanda içinde kullanılıyor.

Az katlı ya da çok katlı tüm binalarda kullanılan ürün bunun yanı sıra güçlendirme çalışmaları için yapılan tadilatlarda da yer verilen parçalardır. Çelik konstrüksiyon kullanıldığı alanlarda yer açılan NPU demir malzemesine sahip olmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

NPU Demir Stok ve Sipariş

NPU demir gibi birçok alternatif satış ürün çeşitlerinin yer aldığı listemizden yararlanarak ürün talebinde bulunabilirsiniz. Gerekli olan dayanıklılığın elde edilmesi ya da tadilat işlemleriniz için gereken mukavemetin sağlanabilmesinde NPU demirlere yer açmanız mümkün.

NPU demir temininde hizmet sunan ve üretimini gerçekleştiren firmamız aynı zamanda ürün tedarikinde de stok gücünü sunuyor. İstediğiniz ürünü dilediğiniz kadar sipariş vermeniz mümkün. Ürün detayları ve diğer tüm bilgi içeriklerine ulaşarak NPU demir talebinde bulunmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ve deneyimli personelimiz kısa sürede size hizmet sunacaktır.