Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Sıcak İş Takım Çelikleri

Sıcak iş takım çelikleri 200 ila 600 derece arasından kullanıma uygun olan demir ve de demir dışı olan malzemelerin şekillendirilmesi amacı ile kullanılıyor. Yüksek sıcaklık değerlerinde de aşınma direnci sunmakta olan hu ürünler sıcak yırtılma durumlarına karşıda direnç gösterir.

Dayanıklılık ve İşlenebilirlik anlamında destek sunan sıcak iş takımı çelikleri termal şok direnci de sunması ile bilinir. Demir ya da demir dışı olan malzemelerde istenen şekillendirmenin yüksek ısı değerlerinde de gerçekleştirilmesin olanak sunmakta olan sıcak iş takım çelikleri yükselen ısı değerlerinde yumuşamaya karşıda dirençlidir.

Endüstriyel alanda kullanımı ile büyük avantajları sunan sıcak takım çeliği ürünleri yüksek sıcaklık değerlerinde boyutsal kararlığın elde edilmesi konusunda da etkin olması ile bilinir.

Endüstriyel alanların ve de sanayide gerekli olan iş takım ürünleri arasında yer alan sıcak iş takım çeliklerinin alımının da uzman üretici firma olan Ekol Demir Çelik firmamızdan destek alabilirsiniz. İleri mühendislik ve teknoloji ile üretilmekte olan ürünlerimize yer vererek müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Sıcak İş Takımı Çelikleri Siparişi

Yılların tecrübe ve uzmanlığı ile ürün üretimlerine yer veren firmamız ileri teknoloji uygulamalarına ve ar-ge çalışmaları ile en kaliteli üretimleri sizlere sunuyor. Farklı çalışma alanları içinde kullanımı ile avantaj sağlayacak olan sıcak iş takım çelikleri yüksek ısı değerlerinde de mukavemet göstererek istenen işlemin yapılmasına destek oluyor.

Sıcak iş takım çelik ürün alımınızda kaliteli seçime yer açmanız ise işlemlerin daha kolay ve rahat olmasını sağlarken aynı zamanda işlerin de yarım kalmamasına yardımcı olur. Kaliteli üretim ile imal edilen ürünlere sahip olarak bu avantajları elde etmek için firmamız ile iletişime geçerek ürün tedarikini gerçekleştirebilirseniz.