Ekol Demir
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Soğuk ve Sıcak Lama

Dayanıklılığın esas olarak kabul edildiği üretim seçimlerinde lider ola firmamız yılların deneyimi ile sizlere demir çelik sanayinde üretimleri gerçekleştirerek sunuyoruz. Konusunda uzman olan ekibimiz ile sunduğumuz hizmetlerde ileri teknoloji ve mühendislik seçimlerine yer açarak soğuk ve sıcak çekme lama ürünlerini de imal ediyoruz.

Ürün üretimleriniz ya da inşanız için gerekli olan sıcak ya da soğuk çekme lama ürünleri firmamız ile irtibata geçerek hemen sipariş verebilirsiniz. Firmamız ile irtibatta geçerek uzman kadromuzdan destek almanın avantajını da elde edebilirsiniz. Tedarik açısından stok gücüne sahip olan ürünleri farklı özellik ve üretimlere sahiptir.

Sıcak Çekme Lama

Uzun dikdörtgen olan kesitlerle hazırlanan sıcak çekme lama ürünleri inşaat alanlarında kullanılmaktadır. Bunun yanında dekoratif amaçlı olarak üretimi yapılan korkuluklarda da sıcak çekme lama ürünleri kullanılıyor.

Standart boylarda kesimi yapılan lama talebe göre de özel kesime yer açılan ürünlerdir. Üretimi yapılan ürün belli ağırlıklar ile hazırlanarak paketlenir. İnşaat ve dekorasyon uygulamaların kullanılan ürünü firmamızdan temin edebilirsiniz.

Soğuk Çekme Lama

Sıcak çekilmiş olan demirlerin tekrardan işleme alınması ile elde edilen çekime soğuk çekme adı verilir. Bu işlemin genel amacı aslında imal edilmekte olan ürüne esneklik, dayanıklılık kazandırmanın yanında pürüzsüz bir dış yüzeyi de sunmaktır. Farklı kullanım alanına sahip soğuk çekme lama en dayanıklı ve en sağlam demirlerdir.

Yapısal çelik sektörü, otomotiv, vinç sanayi, beyaz eşya üretimi zirai imalatlar ve makine üretimlerinde kullanılan soğuk çekme lamalar aynı zaman da baraj, köprü ve yol yapımlarında da yer alır.

Birçok imalattan kullanım için tercih edilen soğuk çekme lama demirine kaliteli üretim ile yer vermek için firmamızdan destek alabilirsiniz.