Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Alternatif Satışını Yaptığımız Ürünler

Yılların tecrübesi ile demir çelik sanayi üretiminde yer alan firmamız ileri mühendislik ve teknoloji ile üretimlerini gerçekleştiriyor. Üretimleri içinde yer alan vasıflı çelik, takım çelikler, sıcak ve soğuk çekme demirlerin yanı sıra alternatif satışını gerçekleştirimiz ürünlerde yer alıyor.

NPU demir, profil, bronz, alüminyum, köşebent, kestamit, çelik çekme boru ve kromlu mil gibi alternatif satış ürünlerimiz arasından ihtiyacınıza uygun olanları firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Stok gücüne sahip olan firmamızdan tüm ürün çeşitlerinin tedarikini istediğiniz zamanda gerçekleştirmeniz mümkün.

NPU Demir

Yeni yapılan binalardan tarım manikaların kadar birçok alanda kullanılmakta olan NPU demirler aynı zamanda mukavemetin güçlenmesi için yapılacak olan tadilatlarda da kullanılır. Firmamız tarafından da üretimi yapılan NPU demir ürünlerini sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Profil

Çelik konstrüksiyon binalardan inşaat sektörüne kadar birçok alanda kullanılan profiller dayanıklı yapısı ile de tercih ediliyor. Korozyona karşı dayanıklı olan ürün aynı zamanda uzun yıllar boyu kullanıma da uygundur.

Alüminyum

Yansıtma kabiliyeti yüksek ve hafif bir malzeme olan alüminyumun işlenmesi de kolaydır. Elastik malzeme olan ürün üretiminde kaliteli tercihe yer açmak için firmamızdan ürün tedarikine yer verebilirsiniz.

Bronz

Birçok sektör içinde kullanılama uygun olan bronz alımları için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Köşebent

İnşa işlerinde ve daha birçok alanda ihtiyacınıza uygun olan köşebent ürünlerini bulabilirsiniz.

Çelik Çekme Boru

Çelik çekme boru tercihlerinin yer aldığı ürün listemizden ihtiyacınıza uygun olan ürün tedariki için firmamızdan siparişinizi verebilirsiniz.

Kromlu Mil, Kestamid

Kromlu mil ve keramet gibi ürün ihtiyacınızda kaliteli ve güvenli üretim seçimlerinden yararlanmak için firma ürünlerimizde arasından tercihinizi yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Hemen firmamız ile irtibatta geçerek ürün alımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Bakır Levha

Uzun ömürlü çatı, kaplamalık ve dekorasyon sektöründe, torna, freze, matkap, kaynak makinaları ve topraklama işlemlerinde kullanılır.

Bakır Levha Ebat ve Ölçüleri
Bakır levha 0,003 ila 20 mm 20 mm arası üretim yapılabilir.

Teknik Özellikleri
TS EN 1652, DIN EN 13599 Normlarına uygundur.