Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara
Çelik Çekme Boru

Çelik çekme boru, farklı sektörde tercih edilen, sağlamlığı ile bilinen üründür. Dikişsiz çelik boru olarak da bilinmekte olan ürünün bu adı almasının nedeni ise sac kıvırarak ya da kaynak yapılarak üretilmiş olmamasıdır. Çelik çekme boru üretiminde hiçbir ek noktasının bulunmaması dikişsiz olarak ifade edilmesinin temel sebebidir.

Çelik çekme boruların üretim maliyetleri yüksektir. Fakat çelik çekme boru kullanımı üretim maliyetinin fazla olmasına karşın sahip olduğu üstün özellikler nedeni ile pek çok alanda çokça tercih ediliyor.

Çelik çekme boru ya da dikişsiz çelik boru üretimine yer vermekte olan firmamızdan ürün talebinde bulunarak ihtiyacınıza uygun olan alım işlemini kısa bir süre içinde gerçekleştirmeniz mümkün.

Çelik Çekme Boruların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Çelik çekme boru ya da diğer adı ile dikişsiz çelik boruların kullanım alanları son derece geniştir. Özellikle endüstri alanında dikkat çeken kullanım ağır sanayi kısmında daha çok tercih edilir. Bunun temel sebebi ise pek çok zorlayıcı etkiye karşı dayanım gösterebiliyor oluşudur.

Genel olarak bakıldığında makine endüstrisi, otomotiv ve gıda endüstrisi ile daha pek çok sektör içinde ürün kullanımından söz etmek mümkündür. Makine imalat sanayi, savunma sanayi, doğalgaz sektörü, petrol sanayi, beton sanayi, gemi sanayisi gibi tüm sektör alanlarında bu ürün kullanımından söz edilebilir.

Çelik Çekme Boru Alım İşlemi

Çelik çekme boru ya da dikişsiz çelik boru üretiminde de etkin ve kaliteli tercihe yer açan firmamızdan ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Kullanım alanı son derece geniş olan çelik çekme boruların aynı zamanda üretim süreci de çok önemlidir. Kaliteli üretime yer veren ve teknolojinin sunduğu son imkânları ile üretimi gerçekleştiren firmamızdan gerekli alımı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.