Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara
Kestamit

Fiziksel, mekanikse, elektriksel, kimyasal olarak üstüm özelliklere sahip olan kestamitler sanayi kollarında sıklıkla kullanılmakta olan mühendislik plastiği olarak ifade edilebilir. Bronz, çelik, fiber, bakır, pirinç, alüminyum gibi birçok metalin kullanıldığı ortamlarda metallerin yerine büyük avantaj sağlaması açısından sıklıkla ürüne yer verilebilmektedir.

Kestamit ürün stok gücüne sahip olan firmamızdan ürün talebinde bulunarak ihtiyacınız doğrultusunda alım işlemine ise kolaylıkla yer açabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli olan personelimiz ile irtibatta geçerek ihtiyacınıza uygun olan kestamit teminini de rahatlıkla talep etmeniz mümkün.

Kestamit Özellikleri

Mühendislik plastiği olarak bilinen kestamit ürünlerini firmamızdan kolaylıkla temin ederek üretim alanınızda kullanmanız mümkün. Yüksek darbe dayanımına sahip olan ürün aşına dayanımı da gösterir. Sulu ortamda yüksek bir performans göstermekte olan kestamitler yapışmayı da önleyen özelliğe sahiptir.

Korozyona uğramayan ürün bu özelliğinin yanında kolaylıkla takılıp sökülmesi ile de biliniyor. Düşük sürtünme katsayısı sunana kestamit ürünleri kolay mekanik işleme de uygun olan seçenekleri sizlere sunar. Ürün dayanıklılığı ve yapışmayı önleyen özelliklerinin yanı sıra aşınma mukavemeti ile de birçok sanayi alanında kullanıma uygun olan seçenekler içinde yer alıyor.

Kestamit Alım İşlemleri

Kestamit adı ile bilinen ve mühendislik plastiği olarak adlandırılan ürün birçok farklı sanayi kolları içinde kullanılmakta olan dayanıklı plastik çeşitleridir. Kullanımı ile birçok avantajı da beraberinde sunan kestamit ürün ile ilgili detaylı tüm bilgileri müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz. Ürün detayları ve ürün özelliklerinin yanı sıra siparişiniz ile ilgili de müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçerek ürün talebinde bulunmanız mümkün. Uzman ve deneyimli ekibimiz ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip olan kestamit alımı talebinizde fiyat teklifini de kısa sürede tarafınıza bildirerek onayını akabinde işleminizi gerçekleştirecektir.