Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara
Bronz

Bakır ve kalay alaşımı olarak üretilmekte olan bronza mimari uygulamalarda kimya ve gıda sanayine kadar birçok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Bilinen en eski alaşımlı ürün olan bronz inşaat sektöründe de kendine yer edinir.

Farklı sektörüler ve farklı üretim alanlarının ihtiyacı olan bronz bakırdan ve demirden daha sert bir üründür. Bakır nikel ya da bakır pirinç gibi farklı alaşımlar ile üretilmekte olan bronz alımlarınız için firmamız ile irtibatta geçerken ürün siparişinizi kolaylıkla vermeniz mümkün.

Bronz Kullanım Alanları

Bronz alaşım olmak ile beraber en eski alaşım ürünleri içinde yer alır. İçinde bulunan kala y oranın artması ise sertliğinde artması anlamına gelir. Kulanım alanınınız ya da ihtiyacınız için en uygun olan bronz alımı ile ilgili olarak firmamızdan destek alabilirsiniz.

Farklı kullanım alanlarına sahip olan bronzlar gemi sektöründe sağlık sektörüne kadar değişen alanlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. Ürün teminlerinde ise ihtiyacınıza uygun sertliğe sahip olan seçimlere yer vermeniz son derece önemlidir. Bu sebep ile alımlarınız bronz çeşitleri arasından kararınız vererek buna göre siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizde müşteri temsilcimi ile irtibatta geçerek bronz ürün çeşitlerimiz hakkında da detaylı bilgileri edinme şansınız bulunuyor.

Konusunda uzman ve deneyimli olan ekibimiz stoklarımızda yer almakta olan bronz ürünleri ile ilgili detaylı bilgileri sunmanın yanı sıra ürün talebiniz doğrultusun da kısa süre içinde fiyat teklifini de tarafınıza ulaştırır. Ürün alımı için fiyat teklifini onaylamanız akabinde ise alım işleminiz de aynı ivediyle gerçekleştirilerek gerekli olan sevk işlemleri de başlatılır.

Yılların deneyimi ile demir çelik sanayinde etkin olan firmamızın üretimlerine yer vererek kaliteli bir tercihi seçmenin avantajını elde etmek için sizde hemen siparişinizi verebilirsiniz.