Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Kurumsal

Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik A.Ş . 1998 yılından bu yana demir çelik sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Şirketimiz 2016 yılında Alaşımlı Çelik Sektöründe yatırım yaparak sektörünün öncü firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Soğuk ve sıcak çekme lama ,vasıflı çelikler, karbon çelikleri ve yapı çelikleri tedarikçisidir. Kuruluşlumuzdan bu yana Otomotiv ve Yedek Parça Sanayi, Takım Tezgahı ve Makina ,Metal Mobilya ,El Aletleri ,Dişli , Madeni Eşya , Bağlantı Elemanları, Asansör ,Kalıp sanayi ve Ağır Makine Sanayinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Stok gücümüz ile her çeşit ürüne anında cevap verebilme yeteneğine sahip olan firmamız her dönem tercih sebebi olmuştur. Aynı zamanda haddeleme çekim tesislerinde çeşitli boylarda boru çelik malzeme çekim ve doğrultma kalibrasyon işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Firma olarak temel ilke ve değerlerimizden ödün vermeden, büyümemizi devam ettirmeyi ve önümüzdeki yıllarda müşterilerimizin yanında yer almayı planlıyoruz.

 

Misyon

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak hizmet kalitemizi ve pazar payımızı artırmak, ülke ekonomisine istihdam ve katkı sağlamak. Sektörün ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda muhtelif vasıflı çelik ürünlerini, tedarik ederek stok çeşitliliği ile müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hizmet sağlamak.

 

Vizyon

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ilkesinden vazgeçmemek ve bunlara bağlı olarak müşterilerimizin aklına gelen ilk tedarikçi olmak.

Değerlerimiz
Müşteri odaklılık
Varlık sebebimiz olan müşterilerimizin temel isteklerini doğru anlamakve karşılayabilmek, bir söz verildiyse yerine getirmek, müşteriyi memnun etmek için çaba göstermek,
İnsana ve Fikirlere saygı
Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize değer vermek, fikirleri dinlemek ve çalışanlara karşı eşit davranmak,
Sürekli kendini geliştirmek
Yenilikleri öğrenmek, daha iyisini yapmak için çaba göstermek, eğitime önem vermek,
Çevreye saygılı olmak
Çalışma koşullarını ve ürünlerini doğaya ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlamak, çalışanlarımızda farkındalık yaratıp onları bilinçlendirmektir.
Dürüstlük
Etik kurallara uymak,