Ekol Demir
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

İnsan Kaynakları

Hızla gelişen demir çelik sektörü içinde insan kaynaklarına verdiği önem ile farkını ortaya koymakta olan firmamız, çalışanları ve nitelikli işgücü talebinde tercih edilen kurum olma konumunu daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Kurumsal başarıya ulaşmak için bilgili, deneyimli olan ve işini kendisine meslek edinmiş olan kişiler ile çalışmanın önemine yer veren firmamız motive olmuş çalışanlara ulaşmayı da hedef edinir.

Sektörümüzün en önemli kaynağı çalışanların desteğidir. Firmamız tarafından başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları politikası sayesinde kaliteli insan gücü gereksinimlerini gerçekleştirmek için ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak da şirketimizin politikaları içinde yer almaktadır.

Firmamız tarafından çalışanlara sunulan eğitim olanaklarının yanında sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimin her kademesinde çağdaş kalite ulaşım sağlanması da hedeflerimiz içinde bulunuyor.

İnsan Kaynakları yönetimi, çalışanların meslek eğitimine özel bir önem veriyor. Çalışanlarımızın yeteneklerini kurumsal deneyimleri ile geliştirmeleri sağlanırken kariyer hedeflerine ulaşmaları için en uygun ortamı hazırlamaya çalışıyoruz.

Ekol Demir Çelik Sanayi firması olarak çalışanlarımıza sürekli yatırım yapmaktayız. Aynı zamanda çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmakta en büyük amaçlarımız arasındadır.

Aşağıda yer alan İnsan Kaynakları başvuru formunu doldurarak bilgilerinizi ve taleplerinizi bizim ile paylaşabilirsiniz. Bilgileriniz firmamızda saklı tutularak uygun olan pozisyonların bulunması durumunda sizinle doğrudan irtibata geçilecektir. Başvuru formunda bulunan bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız son derece önemlidir. Formda yer alan mesaj alanında talepleriniz ile ilgili ya da kendiniz ile ilgili aktarmak istediğiniz bilgileri bizlere ulaştırabilirsiniz.

İk Başvuru Formu