Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Ankara Demir Çelik Firmaları

Ankara Demir Çelik Firmaları

Ankara demir çelik firmaları çok fazla sayı da olması ile dikkatleri üzerine çeker. İstanbul, Eskişehir ve Bursa gibi illerimizde de Ankara’da olduğu gibi pek çok demir çelik firması bulunmaktadır.

Demir çelik alanında gereksinimleri bulunan iş yeri sahiplerinin sağlam bir araştırma yapmaları ve kendilerine kaliteli bir firma bulmaları tavsiye edilmektedir. Geçmişten günümüze demir çelik alanında kaliteli bir hizmet veren Ekol Demir Çelik A.Ş alanında uzman çalışanları ve sağladığı kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti yaratmaktadır. Elif Tülay’ın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği bu firmanın demir çelik hizmetinden %100 memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Yazımızın devamında Ankara ilimizde ki demir çelik firmaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz, okumaya devam ediniz.

Ankara’da Hizmet Veren Demir Çelik Firmaları

Diğer pek çok büyük şehrimizde olduğu gibi, Ankara’da da pek çok sayıda demir çelik firması bulunmaktadır. Bu alanda çok fazla imkânı ve kaliteli ürünü müşterisine sunan bu firmalardan kısaca söz etmek isteriz. İşte Eskişehir’de yer alan demir çelik firmaları:

 

  • Genç Oluşum Çelik Halat Hırdavat Makine İnşaat Elektrik Malzemeleri San ve Tic. Ltd Şti: Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan bu firma, 2009 senesinden beri demir çelik alanında hizmet vermektedir. Tecrübeli ve profesyonel çalışma kadrosu ile hizmet veren bu firma, satış öncesi müşteriyi ürün hakkında bilgilendirme, satış sonrası hizmetleri ile demir çelik alanında kaliteli bir hizmet sunmaktadır.
  • Emci Aydınlatma Elektrik İmalat Montaj Demir Çelik Endüstrisi İhracat San. ve Tic. Ltd Şti: Ankara’nın Kazan ilçesinde hizmet veren bu firma, demir çelik alanında gayet kaliteli ürünler üretmektedir. Bayrak direği, kamera direği, paslanmaz bayrak direği, sonsuz döner başlık gibi ürünler üreten bu firma, alanında uzman çalışanları ile %100 müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır.
  • Kale Çelik Halat San. ve Tic. Ltd. Şti: Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan bu firma, çelik halatlar, yük kaldırma ekipmanları, zincirler, sapanlar, iş güvenliği ekipmanları, hırdavat gibi pek çok demir çelik alanına dahil ürünler üretmektedir. Farklı ürünler imalat ve tedarik eden bu firma, müşterisine güvenli, kaliteli ve hızlı bir üretim sağlamaktadır.
  • Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş: Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde hizmet veren bu firma, çelik konstrüksiyon imalatı ve inşaat taahhüt hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Bölgenin demir çelik alanında hizmet veren en iyi firmalarından olan Gülermak, müşteri güven ve memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktadır.

  • EMS Esen Metal Tic. Ltd. Şti: Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bu firma, çelik konstrüksiyon, çelik merdiven, elektrik panoları imalatı, ferforje korkuluk imalatıyla beraber bu ürünlerin montajında hizmet vermektedir. Piyasanın en iyilerinden biri olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen bu firma, kendinden söz ettirmeye daha şimdiden başlamış.
  • Zeta Hafif Çelik Yapılar San. ve Tic. Ltd. Şti: Ankara’nın Kazan ilçesinde hizmet veren bu firma, çelik ev, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar vb. ürünler üretmektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı biçimde hizmet vere bu firma, piyasada en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.
  • Maks Steel Paslanmaz Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti: Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bu firma, lazer kesim, büküm hizmeti ile demir çelik sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesi olmak için uğraşıyor.
  • Yeşil Çoruh San. ve Tic. Ldt. Şti: Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bu firma, metal ürünlerin imalatı üzerine üretim yapmaktadır. Çelik ve demirle alakaları ürünler üreten bu firma, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktadır.