Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Gaziantep En İyi Demir Çelik Firmaları

Gaziantep En İyi Demir Çelik Firmaları

Ülkemizde birçok çelik üretimi yapan firma vardır. Ekol demir çelik bu firmalardan birisidir. CEO’su Elif Tunay’dır. Kuruluşundan bu yana demir çelik üretimi yapılmaktadır. Ekol Demir Çelik firması aynı zamanda Gaziantep en iyi demir çelik firmaları arasına girmiştir.

Gaziantep En İyi Demir Çelik Firmaları

Eskilerde insanlar demiri sadece ocaklarda üretirken günümüzde sanayinin gelişmesiyle birlikte yoğun talep edilen demir için düşük özellikleri olan metaller de değerlendirilmeye alınmak zorunda kalınmıştır. Ülkemiz demir üretimi konusunda geçmişten günümüze kadar büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Ülkemizde bulunan birçok en iyi demir çelik firmaları gibi Gaziantep en iyi demir çelik firmaları da demir çelik üretimi konusunda diğer firmalar ile işbirliğine girerek ülkemizin gelişimine katkı da bulunmaktadır.

En iyi demir çelik firmaların biri olan Ekol Çelik Demir A.Ş. firmasının bu konu da birçok hizmeti bulunmaktadır. Demir ve çelik metalleri dışında alüminyum, bronz gibi metaller için de üretim yapmaktadırlar. Firmalarında bulunan mühendislerin araştırmaları sonucunda vasıflı çeliği üretmektedirler. Vasıflı çelik en çok sanayi ve ulaşım gibi alanlarda yoğun olarak tercih edilmektedir. Vasıflı çelik üretiminde demir ve diğer alaşımlar karıştırılarak üretim gerçekleştirilmektedir.

Ekol Demir Çelik Hizmetleri

Çelik karbon ve demirin alaşımlarından oluşmaktadır. İçinde 1,8 oranında C bulunmaktadır. Bazılarında bu C oranı 2,1 oranına kadar çıkmaktadır. Çelik birçok alanda ihtiyaç duyulan alaşımlı bir metaldir. Demiryolları, uçaklar ve modern makinalar gibi yerlerde çokça ihtiyaç duyulmaktadır. Demir çelik firmaları çoğunlukla Eskişehir, Bursa, İstanbul gibi yerlerde hizmet vermektedir. Fakat ülkemizde demir çelik üretimi artmaya başladığından beri Ekol demir çelik, Gaziantep en iyi demir çelik firmaları arasındaki yerini de almıştır.

Demir ve çelik alanında kaliteli üretimler yapan firma CEO Elif Tulay önderliğinde gerçekleştirdiği üretimleriyle oldukça başarılı sonuçlar elde ederek piyasaya katkıda bulunmuş, müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Firma için dayanıklılık önemli bir konudur. Söz konusu üretimleri gerçekleştirirken ileri teknoloji ve mühendislik uygulamalarını kullanarak inşaat sektöründe kullanılan sıcak çekme lama ve soğuk çekme lama gibi ürünleri üretmektedir. Bunun dışında üretilen dekoratif amaçlı kullanılan ürünler de dayanıklı ve kaliteli şekilde üretilmektedir.

Firma takım çelikleri üretiminde de adından sıkça söz ettirmektedir. Takım çelikleri ahşap, metal ve plastik gibi ürünlerin şeklini veren materyaldir. Bu materyalin en önemli özelliği ise yeterli tokluk ve sertlik oranına sahip olmasıdır. Firma bu orana dikkat ederek takım çeliklerini üretmektedir.

Gaziantep en iyi demir çelik firmaları çeliğin üretimindeki orana dikkat ederek üretimleri gerçekleştirmektedir. Ekol Demir Çelik firması da demir ve çelik üzerinde uzmanlaşmış olan birçok personeli ile bu konuda verdiği hizmetlerini sürdürmektedir. Firmanın hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve çalışmalarını yakından incelemek için ilgili birimlere ulaşabilirsiniz.