Ekol Demir
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Bursa Demir Çelik Üreticileri

Bursa Demir Çelik Üreticileri

Demir çelik malzemeler ile ele alınan ürünler, dayanıklılığı ve sağlamlığı ile günümüzde hemen her alanda tercih edilmektedir. Demir çelik ürünleri ile uzun ömürlü bir kullanım ve kusursuz sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır.

 

Ekol Demir Çelik A.Ş olarak firmamız her alanda kullanılabilecek demir çelik ürünlerini ele almaktadır. Sağlanan profesyonel ve kaliteli hizmetler kapsamında her zaman doğru adımların atılmasına özen gösterilmekte, kusursuz sonuçların elde edilmesi sağlanmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm çalışmalarda büyük bir titizlik ve öz veri söz konusudur. Bursa demir çelik üreticileri arasında firmamız, sağladığı hizmetler ile öne çıkmakta, sunulan ürünlerin kalitesi ile de farklını başarılı bir şekilde ortaya koymaktadır. Uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli ürünler kullanımda birçok farklı avantajın elde edilmesini sağlamaktadır.

Demir Çelik Nedir? Nasıl Elde Edilir?

Dayanıklı yapısı ve eritilebilme özelliği ile demir uzun yıllardır insan yaşamında kendisine önemli bir yer bulmuştur. Yumuşak ve parlak bir madendir ve hemen her alanda kullanılabilmektedir. Çelik ise demirin karbon veya farklı elementler ile işlenmesi sonucunda ortaya çıkarılabilmektedir. Birçok farklı aşamadan geçirilen demir, çelik haline dönüştürülebilmektedir.

ElifTulayNitelikliCelik

Ancak vasıflı çelik üretmenin farklı detayları bulunmaktadır. İyi bir çelik elde edebilmek için içerisinde bulunan kargın oranının yüzde ikiden fazla olmaması gerekmektedir. Aynı zamanda kaliteli çeliğin içerisinde kükürt, silikon, fosfor ve karbon olmaktadır. En iyi karbon oranları yüzde 0,5 ile 1,25 olarak bilinmektedir. Firmamız tüm bu detayları göz önünde bulundurarak olabilecek en profesyonel çeliğin üretilmesi için gerekli olan tüm adımları atmaktadır.

Demir Çelik Özellikleri Nelerdir?

Firmamız tarafından kullanıma sunulan nitelikli çelik ürünleri birçok farklı avantajı da beraberinde getirmektedir. Bu bağlamda ürün özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Üretim sonucu ortaya çıkarılan ürünlerin tamamı birinci sınıf kalitededir.
  • Dayanıklı ve güçlü yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır.
  • Son derece kaliteli bir görünüme sahiptir ve kullanım alanına bağlı olarak farkını ortaya koyar.
  • Tüm ürünler kullanışlı bir yapıda özel olarak tasarlanmaktadır.
  • Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen ürünlerin tamamı alanında uzman personeller gözetiminde elde edilmektedir.

Yüksek Kalitede Nitelikli Çelik

Firmamızın demir çelik alanındaki tecrübesi ve bilgisi her zaman olabilecek en vasıflı çelik ürünlerinin ortaya çıkarılmasına olanak tanımaktadır. Tüm üretim aşamalarında alanında uzman personellerin görev almasının yanı sıra, bu iş için özel olarak geliştirilmiş makine ve araçlar kullanılmaktadır. Ortaya çıkarılan çelik ürünlerinin tamamı birinci sınıf kaliteye sahip olmaktadır. Ürünlerde profesyonelliğin ve kalitenin korunması için tüm önlemler alınmakta hiçbir şekilde kaliteden ödün verilmemektedir. Çalışmaların tamamında ortaya konan titizlik her aşamada kusursuz sonuçların elde edilmesine imkan tanımaktadır. Vasıflı çeliğin geliştirilmesi ve her zaman bir adım ileriye taşınması için firmamız yerinde ve doğru adımların atılmasına özen göstermektedir.

Yüksek Memnuniyet Oranları

Ekol Demir Çelik A.Ş YKB Elif TULAY önderliğinde firmamız bünyesinde görev alan uzman personeller, kullanılan son teknoloji araç ve makineler, özel üretim teknikleri ve gelişmiş imkanlar her zaman olabilecek en yüksek memnuniyet oranlarının ortaya çıkarılmasına imkan tanımaktadır. Bursa demir çelik üreticileri arasında Ekol Demir A.Ş kaliteyi her zaman ön planda tutmakta ve kullanıcılara değer vermektedir.

Ortaya konan nitelikli çelik gerek kalitesi ile gerekse de profesyonel yapısı ve şık görünümü ile kullanıldığı her alanda avantajların elde edilmesine olanak tanımaktadır.  Çeliğin yapısının ve formunun korunması için atılan adımlar, firmamızın hizmetlerini geliştirmesini sağlamakta, tüm demir çelik ihtiyaçlarının olabilecek en profesyonel ürünler ile karşılanmasına olanak tanımaktadır.

 

EkolDemirCelik