Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Eskişehir Demir Çelik Firmaları

Eskişehir Demir Çelik Firmaları

Eskişehir demir çelik firmaları çok fazla sayı da olması ile dikkatleri üzerine çeker. İstanbul, Ankara ve Bursa gibi illerimizde de Eskişehir’de olduğu gibi pek çok demir çelik firması bulunmaktadır. İşletmecilerin demir çelik gereksinimlerini giderebilmeleri için köklü bir araştırma yapmaları ve kendilerine kaliteli bir firma bulmaları tavsiye edilmektedir.

Uzun yıllardan beri demir çelik alanında hizmet veren Ekol Demir Çelik A.Ş alanında uzman çalışanları ve sağladığı kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti yaratmaktadır. Elif Tülay’ın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği bu firmadan alacağınız demir çelik hizmetinden asla pişman olmayacaksınız. Yazımızın devamında Eskişehir ilimizde ki demir çelik firmaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz, okumaya devam ediniz.

Eskişehir’de Hizmet Veren Demir Çelik Firmaları

Büyük illerimiz arasında yer alan Eskişehir’de pek çok sayıda demir çelik firması bulunmaktadır. Çok fazla imkânı ve kaliteli ürünü müşterisine sunan bu firmalardan kısaca söz etmek isteriz. İşte Eskişehir’de yer alan demir çelik firmaları:

  • Aytek Endüstriyel Ürünler Ltd. Şti: Demir çelikle beraber hırdavat, transmisyon milleri, semente çeliği, imalat çelikleri, ıslah çeliği, kestamid polyamid polietilen, teknik hırdavat, makine takım ve delta kalıp teklisi bayisi şeklinde karşımıza çıkan Aytek Endüstriyel Ürünler Ltd. Şti. Eskişehir başta olmak üzere Bilecik ve Kütahya’da hizmet vermektedir.
  • Egeler Yapı İnşaat San. Ve Tic. Ldt. Şti: 2017 senesinde kurulan firma, merkez ofisi olarak Konak’ta hizmet vermektedir. 900 metrekare bir depoda hizmet veren firma, son derece dinamik bir kadroya sahip olmakla beraber %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyor. Demir çelik alanında sağladığı hizmetle bölgenin en iyileri olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.
  • Rikem Demir Çelik: Çelik hası, özel hasır, panel çit, inşaat demiri, standart hasır, inşaat demiri, kütük, çiroz, hurda, kesilmiş ve bükülmüş demir, etriye, kangal demir gibi daha pek çok demir çelik hizmeti sunan bu firma, makul fiyatlar ile müşteri memnuniyeti sağlıyor. Demir çeliğe dair her malzemenin bulunduğu bu firmada, işletmenizin gereksinim duyduğu her malzemeyi bulabileceksiniz.
  • Tekpun Çelik Hasır San. Aş: Çelik hasır üretimi, paslanmaz kafes, puntalı tel imalatı gibi demir çeliğe dair pek çok üretimin sağlandığı bu firma, Eskişehir ilimizin bilindik demir çelik firmalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkar.

  • Yön Makine Döküm ve Yatak Sanayi: 2005 yılından beri hizmet veren bu firma, yön markası adı altında karşımıza çıkar. Rulman yatakların imalatına başlayan bu firma, Eskişehir’in önde gelen firmalarından biridir. Demir çelik alanında da kaliteli bir hizmet sunan firma, müşterinin istediği malzemeden imalat yapması ile ön plana çıkar.
  • Atlastek Paslanmaz Boru San. ve Tic. Ltd: Paslanmaz dikişsiz ekme boruların kısa bir zamanda 2-100 mm arası istenilen ölçülerde özel üretimini gerçekleştirmesi ile ülkede bir ilke imza atan bu firma, demir çelik alanında verdiği hizmetle Eskişehir’de gözde firmalar arasına girebilmeyi başarmıştır. Kısa bir süre içinde son derece hızlı bir hizmet veren bu firma, demir çeliğe dair her imkanı müşterisine sunmaktadır.
  • Beta Paslanmaz Çelik Sanayi Tic. Ltd. Şti: 12 yıllık bir geçmişe sahip olan bu firma, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktadır. Demir çelik alanında kaliteli bir hizmet sunan firma, Eskişehir’in önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. İstanbul’da da hizmet veren bu firma, güvenilirliği ile de dikkat çekmektedir.
  • Demiröz Döküm İmalat San. Tic. Ltd. Şti: İlk olarak Sakarya’da kurulan firma, bugün Eskişehir’de de hizmet vermektedir. Demir çeliğe dair son derece kaliteli bir hizmet sunan firma, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.