Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Bursa'nın En İyi Demir Çelik Firmaları

 Bursa'nın En İyi Demir Çelik Firmaları

Bir ülkenin kalkınmasını gösteren unsurların başında kaliteli demir çelik üretimi gelmektedir. Bursa da ülkemizde demir çelik üretimi gerçekleştiren önemli kentlerden biridir.

EkolDemirCelikElifTulay

Kolay ulaşım imkanlarına sahip olan bu kent, uzman kadrolar ile üretim gerçekleştiren firmalara sahiptir. Firmamız da Bursa'nın En İyi Demir Çelik Firmaları arasında yer alan kurumsal bir firmadır. Nitelikli çelik üretimi gerçekleştiren firmamız, gerekli ARGE çalışmaları kılavuzluğunda son teknolojik cihazlarla üretim gerçekleştirmektedir. Ayrıca deneyimli ve yetkili bir mühendis ve teknik ekip kadrosuna sahiptir.

Kaliteli Çelik Üretimi

Otomotiv sektörü, demiryolları, gemi sektörü, denizaltı üretimi, enerji sektörü, sağlık makineleri üretimi gibi alanlarda vasıflı çeliklerin kullanımı iş sağlığı ve güvenliği standartları gereği bir zorunluluktur. Bahsetmiş olduğumuz bu vasıflı çelik ise demire karbon eklenmesi sonucunda elde edilmektedir. Fakat kullanım alanlarına göre farklı maddelerde eklenebilmektedir. Gerekli maddelerin eklenmesi ile nitelikli çelik haline gelmektedir. Bursa'nın En İyi Demir Çelik Firmaları arasında bulunan firmamız da kaliteli ürün portföyü sayesinde ihtiyaç duyulan her ürünü müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Tüm iş kollarında yüksek direnç sağlayan vasıflı çeliklerin üretimini gerçekleştiren firmamız, profesyonel bir mühendis kadrosu ile üretim gerçekleştirmektedir.

Bursa Demir Çelik Fabrikaları

Bilindiği gibi nitelikli çeliklerin en önemli vasfı mühendislik çalışmalarına gösterdiği uyum ve dayanıklılıktır. Üretilen bu çelikler, başta inşaat sektörü olmak üzere birçok sektörü ham madde ya da yardımcı madde olarak kullanılmaktadır.

Ülkemizde demir çelik konusunda büyük başarılar elde edilmektedir. Önemli bir üretim hattına sahip olan ülkemiz, en iyi üretim standartlarını yakalamak için dünyadaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim gerçekleştirmektedir. Bu durumda kullanım alanlarına göre kaliteli demir çeliklerin üretilmesini sağlamaktadır. Firmamız, Ekol Demir Çelik A.Ş ve Ekol Demir Çelik A.Ş YKB Elif TULAY önderliğinde bu hizmete yön vermektedir. Türkiye'de demir çelik ihtiyacına nitelikli bir yanıt veren firmamız, dünyadaki çelik standartlarına uygun bir üretim gerçekleştirmektedir.

Vasıflı Çelik Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ülkemizde 2017 yılı itibariyle 37,5 ton çelik üretimi gerçekleştirilmiştir. Açıklanan rakamlar ile Türkiye dünyadaki en büyük çelik üreticileri arasında ilk sekize girmiştir. Bu durumda da bu alanda ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir.

EkolDemirCelikVasifliCelik

Çünkü vasıflı çelik üretimi ileri düzeyde mühendislik bilgisi, ham madde, teknoloji ve yatırım gerektirmektedir. Bu konuda ülkemizde pek çok nitelikli çelik üretimi gerçekleştiren firma bulunmaktadır. Bu nedenle vasıflı çelik satın alacak olan kişiler ya da firmaların dikkat etmeleri gereken husus daha önceki müşterilerin olumlu değerlendirme yapıp yapmadığıdır. Firmamız Bursa'nın En İyi Demir Çelik Firmaları arasında yer alan kurumsal bir firmadır. Bu konuda gerekli donanıma sahip üretim tesislerimizde kaliteli üretim gerçekleştiren firmamız, deneyimli bir mühendislik kadrosu ve teknik ekibe sahiptir.

Nitelik Çelik Üretimleri ve Fiyatları

Kaliteli çelik üretimi bir ülkenin sanayileşmesi ve kalkınmasıyla paralellik gösterilmektedir. Otomotiv ve savunma sanayinde önemli bir yere sahip olan bu ürünler, farklı formlarda üretildikleri için pek çok sektörün en önemli ham maddesi konumundadır. Ülkemizde de bu konuda demir teknolojisindeki gelişmelere bağlı olarak büyük adımlar atılmıştır.

Nitelikli çelik üretimi yapan fabrikalardan olan firmamız, ihtiyaca uygun farklı ürün seçenekleri ile piyasadaki talebe cevap vermektedir. Farklı ürün seçenekleri ve özel siparişler ayrıca farklı fiyatlar belirlenmesine neden olmaktadır. Siz de ham madde ya da yardımcı maddeye yönelik demir çelik ihtiyaçlarınızı firmamız aracılığı ile karşılayabilirsiniz. Web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızdan fiyat teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz.