Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

İstanbul ve Bursa Demir Çelik Sektörü

İstanbul ve Bursa Demir Çelik Sektörü

İstanbul ve Bursa demir çelik sektörü gelişmişliği ve yaygınlığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İki büyük şehir olan İstanbul ve Bursa’da diğer pek çok sanayi sektörü gibi demir çelik sektörü de büyük bir alana sahiptir. Son derece köklü ve kaliteli hizmet sunan pek çok firma da %100 müşteri memnuniyeti yaratmaktadır.

Demir çelik alanında gereksinimleri bulunan iş yeri sahiplerinin sağlam bir araştırma yapmaları dahilinde, kendilerine bu sektörde kaliteli firmalar bulacaklarının garantisini veriyoruz. 1980’li yıllardan beri demir çelik alanında kaliteli bir hizmet veren Ekol Demir Çelik A.Ş alanında uzman çalışanları ve sağladığı kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti yaratmaktadır. Elif Tülay’ın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği bu firmanın demir çelik hizmetinde en iyi olma yolunda emin adımlar ile yürüdüğünü tüm piyasa fark etmektedir.

Bursa Demir Çelik Sektörü

Bursa demir çelik sektörü şehrin de büyüklüğünden ötürü geniş bir alana sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde demir ve çelik üretimi sağlayan pek çok firmanın yer aldığı Bursa’da, çağdaş yönetim şekline, kaliteli personele ve finans yapısının sağlamlığı ile ön plana çıkan pek çok firma bulunmaktadır. Bursa demir çelik sektörü içerisinde devlerden olmayı başaran firmalardan bir tanesi de Ekol Demir Çelik A.Ş’dir. Firma tarafından üretilen demir alaşımı içerisinde %2 oranında karbon yer almaktadır. Demir alaşımının içerisinde yer alan karbon ile beraber eser miktarda silisyum, fosfor ve kükürtte bulunmaktadır. Bunların dışında demir alaşımının paslanmaz bir biçimde dönüştürülmesi isteniyorsa içine ilave olarak mangan, volfram, kobalt, nikel vb. maddeler de eklenmektedir. Firmanın ürettiği ürünlerin hepsi, cevherden elde edilen ham demir hurdalarının elektrik ocaklarında dönüşümlü biçimde eritilmesi veya oksijen üflenmesi neticesinde elde edilmektedir. Bursa demir çelik sektöründe sayılamayacak kadar çok sayıda demir çelik firması bulunmaktadır. İşini hakkı ile yapan pek çok firma bulabilirken, memnuniyet oranınızı en aşağı seviyeye indirebilecek de pek çok firma ile karşılaşabilmeniz mümkün. Bu noktada iyi bir sektör analizi yapmanızda büyük bir fayda vardır. Ekol Demir Çelik A.Ş gibi ismini tüm ülkeye duyurabilmiş pek az firma vardır. Tercihinizi Ekol firmasından yana yaparak, %100 müşteri memnuniyeti yaşayabilirsiniz. Sektörde kalitesini kanıtlamış olan bu firma, iş yerinize gerekli olan tüm ürünleri itina ile üretecektir.

İstanbul Demir Çelik Sektörü

İstanbul demir çelik sektörü bünyesinde kendisini kalitesi ile kanıtlamış pek çok demir çelik firmasını barındırmaktadır. Demir çelik üretimi ile dikkatleri üzerine çeken Ekol Demir Çelik A.Ş, şirket kültürünün yanı sıra çağdaş yönetim prensipleri, kaliteli ve nitelikli çalışanları, elde edilen ciro ve sağlam finans yapısı ile İstanbul demir çelik sektörünün gözdesi haline gelebilmeyi başarmıştır. Firma tarafından üretilen demir alaşımı içerisinde %2 oranına kadar karbon yer almaktadır.

Bahsi geçen bu madde dökme demirle karşılaştığı vakit, içerisinde yer alan fosfor, silisyum ve kükürt miktarlarının dökme demire nazaran daha az olduğu tespit edilmiştir. Büyük oranda sertleşen çelik, paslanmaz hale dönüştürülmesi gerektiğinde ise mangan, nikel, volfram, kobalt ve molibden gibi elementlerin çeliğin içerisinde eklenmesi ile istenen durum gerçekleştirilebilir. Çelikler, cevherle üretilen ham halindeki demire oksijen üfleme veya hurdaların elektrik ocaklarında yerinden eritilmesi ile elde edilmektedir. İstanbul demir çelik sektöründe yer edinmiş pek çok firma vardır ve işletmenize temiz edeceğiniz demir çelik ürünlerini bu köklü firmalardan biri ile iletişime geçerek sağlayabilirsiniz. Bu noktada Ekol Demir Çelik A.Ş sizler için harika bir seçenek olacaktır.