Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

C60 SAE1060 Çeliği

C60 SAE1060 Çeliği

C60 SAE1060 çeliği ithalat yoluyla ya da sıfırdan üretim şeklinde siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz SAE1060 çeliği, vasıflı çelikler grubunda yer almaktadır ve yüksek kaliteli ürünler üretmek için ihtiyaç duyduğunuz ham maddelerin başında gelmektedir. Haddeleme işlemine uygun olarak imal edilen C60 çeliği, gerekli ısıl işlemlerin uygulanmasından sonra rahatça işlenebilir hale gelmektedir.

Ucuz ve mukavemeti yüksek parça imalatı başta olmak üzere yay ve hırdavat ürünü imalatında sıkça kullanılan SAE1060 çeliği, değerli müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sizlere ulaştırılmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek, SAE1060 çeliği ile ilgili gerekli tüm bilgileri detaylı bir şekilde alabilir, siparişleriniz için gerekli görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Üretiminizin kalitesini ve sürekliliğini korumak için, firmamız sizlere teslim edilen tüm ürünlerin kalitesi ve kısa temin süresiyle ilgili gerekli tüm garantileri sizlere sunmaktadır.  C60 SAE1060 çeliği ihtiyaçlarınızı, en uygun fiyatlara karşılamak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

EkolDemirCelikAS

SAE1060 Kullandığınız Çeliğin Kimlik Numarasıdır

Kullanmış olduğunuz çeliğin adı aynı zamanda formülünü belirten bir çeşit kimlik numarasıdır. Kullanmış olduğunuz ürünün doğru şekilde üretildiğinden emin olmak için doğru firmalarla iş birliği yapmanız gerekmektedir. Islah çelikleri olarak tanınan bu tip çelikler, sertleştirmeye elverişli karbon miktarını içeren; ıslah işlemi sonucunda çekme dayanımında yüksek bir artış kazanabilen dayanıklı makine üretim çelikleridir. Islah çelikleri kullanım alanı oldukça geniş çeliklerdendir. İnşaat çelikleri ve alaşımsız çeliklerden sonra en sık kullanılan çeliklerden olan ıslah çeliği; talaşlı imalatta sıklıkla kullanılan kaliteli bir ham maddedir.

Ham Madde İhtiyaçlarınızı En Uygun Fiyatlarla Karşılamak İçin Hizmetinizdeyiz

Firmamız C60 SAE1060 çeliği siparişlerinizde yardımcı olmak, en uygun maliyetlerle sizlere ürünleri sunmak için çalışmaktadır.

Vida, somun, yay, motor parçaları gibi birçok alanda kullanılan C60 çeliği ve kükürt ilaveli CR60 çeliği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru ürünleri sağlamak için uzman ekipleriyle hizmetinizdedir. Uygun fiyatlı karbon çeliği siparişleri ve dayanıklı SAE1060 çeliği talepleriniz için gerekli bilgiyi firmamızdan alabilir, sipariş için talep formu bırakabilirsiniz.

ElifTulay