Ekol Demir
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Çelik Çekme Boru Kullanım Alanları

Dünya kalite standartlarında üretilen çelik çekme borular aynı zamanda geniş kullanım alanlarıyla da dikkat çekmektedir. Çelik çekme boru kullanım alanları genişliği ve işlevsel özellikleriyle pek çok farklı ihtiyacınıza çözüm sunabilecek yapıya sahiptir.

Çelik çekme boruları petrol boru hatları, doğal gaz boru hatları, su dağıtım hatları ve endüstriyel boru ağlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda çelik çekme borular çelik yapılarda, rafinerilerde ve özel amaçlı kullanımlarda da ön plana çıkmaktadır.

celik-cekme-boru-kullanim-alanlari

Otomotiv sanayinde, hidrolik sistemlerde, vagon imalat sanayisinde ve zirai aletlerin sanayisinde de kullanılan farklı şekillerde üretilmiş çelik çekme borular mevcuttur. İçinde basınçlı gazlar olan ve yangın söndürme kimyasalları depolayan yüksek basınca dayanıklı tüp imalatında da gövde olarak çelik çekme borular kullanılabilmektedir.

Çelik Çekme Boru Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yüksek verimlilik elde edebileceğiniz çelik çekme borular savunma sanayisinde de özel amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Özel olarak isteğe bağlı bir şekilde üretilebilen çelik çekme boruları uzun yıllar boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak çelik çekme boruları satın alırken bazı özel detaylara da dikkat etmelisiniz.

celik-cekme-boru-kullanim-alanlari

Güvenilirliğini kanıtlamış ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler alan firmaları tercih etmeyi asla unutmamalısınız. Ayrıca fiyat karşılaştırması yaparken ürünlerin kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına da özen göstermelisiniz. Uygun fiyatlı adı altında satılan düşük kalitedeki ürünlerden uzak durmalısınız.

Ekol Demir Çelik A.Ş'nin satışlarının içerisinde çelik çekme boru yer almaktadır. Konuyla ilgili sitemizin iletişim bölümünü kullanarak iletişime geçebilirsiniz