Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

IPE Profil Ölçüleri ve Çeşitleri

IPE Profil Ölçüleri ve Çeşitleri

IPE profil ölçüleri ve çeşitleri birçok sektörde karşımıza çıkan ve de yapısal amaçlar adına kullanılmakta olan ürünledir. Enlerine bakıldığı zaman alt flanşlara, dikey gövde ve de yatay bir üste sahip oldukları gözlemlenebilir.

En önemli özellikleri de değişik formlarda, ölçülerde olabilmeleridir. Yüksek oranda yapısal işlem sağlayan bu ürün, destek ve iskeletler için oldukça uyumlu bir yapıya sahiptir. Bazı alanlarda imalat ürünü adıyla kullanılmasının sebebi dayanıklı yapısından kaynaklıdır. Ekol demir çelik CEO'su Elif Tulay önderliğinde Ipe profil ölçüleri ve çeşitleri alanındaki tüm ihtiyaçlarınızda geniş ürün seçeneğimiz ile sizlerin yanındayız. 

Ipe Profil Kullanım Alanları

Ipe profil genel olarak endüstriyel ve yapısal gereksinimlerde kullanılmaktadır. Bunun yanında bina ve ağır taşıtları tamir etmede de kullanımı çok yaygındır.  Yapısı ve dayanıklı formuna bakıldığında genel imalat adına da sık tercih edilmektedir. Tüm bunların yanında üretime dayalı alanlar için de  Ipe profilden faydalanabilirsiniz. Ipe profil ölçüleri ve çeşitleri, alanında uzman olan firmamız tarafından her sektöre uygun ebatlarda temin edilmektedir. 

Tamir ve onarım işlemleri yapılırken çok sık tercih edilen bu ürünler, oldukça fazla endüstride de iskelet oluşturmak için kullanılmaktadır. Kaynak, işlenme ve biçimlendirilmesi çok kolay olmak ile birlikte köprü ve baraj inşaatı sırasında da kullanılmaktadır. İhtiyaç duyulan  Ipe profile firmamızın web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Genel standart ölçüler dışında özel üretimler gerçekleştirerekte tüm gereksinimlerinize uygun profesyonel çözümler sağlamaktayız. Bu Ürünlerimizin kullanım alanı konusunda oluşan çeşitliliği, söz konusu yapının dayanıklılığını da sağlamakta ve uzun kullanım ömrü sunmaktadır.

Ipe Profil Ayrıcalığı

Ipe profil ölçüleri ve çeşitleri, özellikle inşaat sektöründe çok sık kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Ekol demir çelik olarak çeşitli ebat ve boyutlarda  Ipe profiller üreten firmamız siz değerli müşterilerimize yüksek kalite sunmayı amaçlamaktadır. Firmamızda sağlanan yüksek kalitedeki ürün ve de hizmet anlayışını hemen deneyimleyebilirsiniz. Ipe profiller dahil olmak üzere bünyemizdeki tüm ürünlerde birim fiyat bazında pek çok fırsatı da siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Tercih edeceğiniz her üründe, son üretim tekniklerine bağlı kalarak hizmet veriyoruz. 

Ipe profil ve çeşitleri, muhteşem kalite ile birlikte hızlıca üretilip sizlerin hizmetinize sunulmaktadır. Güvenilirliğin de tek adresi olarak bilinen Ekol demir, uzun ömürlü  Ipe profil ihtiyaçlarınızı hızlıca gidermekte ve sizi projenize en uygun ürünlerle buluşturmaktadır. Hızlı teslimat ve garanti güvencemiz ile siz değerli müşterilerimize yüksek kalite standartları içinde hizmet vermekteyiz.