Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Demir Çelik Üreten Firmalar

Demir Çelik Üreten Firmalar

25 senedir Ekol Demir Çelik olarak demir çelik alanında hizmet vermekteyiz. Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik Aş. şirketimizin kurumsal ismidir. 2016 yılında Alaşımlı Çelik sektörüne yatırım yaparak çağı yakalıyor ve alanında öncü işlere imza atmaktayız.

ekol-demir-celik

Vizyonumuz; Ticari ve sosyal ilişkilerde güven ve üstün iş ahlakımızdan ödün vermeden ticari anlamda müşterilerimizin ilk aklına gelen tedarikçi ve iş alışverişi yapacağı kurum olmak.

Misyonumuz ise gelişen teknolojiye ayak uydurarak kaliteli hizmet ve pazar payımızı arttırmakla beraber ülke ekonomisine istihdam sağlayarak katkıda bulunmak. Bir diğer misyonumuz ise tedarikçilik konusunda en kaliteli ve ihtiyaç duyulan ürünleri temin ederek sizlere hizmet vermek. Müşteri odaklı bir iş anlayışını benimseyerek dürüstlük ve siz değerli müşterilerimizin fikir ve isteklerine olabildiğince değer veriyoruz.

Kendimizi sürekli geliştirerek sizlere en kaliteli ve uygun ürünleri sunmayı kendimize görev edinmiş bir şirket olarak sizleri düşündüğümüz kadar çevreyi de düşünerek çalışmalarımızı ve ürünlerimizi doğaya ve çevreye zarar vermeyecek şekilde işlerimizi yürütüyoruz. Bünyemizde uzman ve usta çalışan ekip arkadaşlarımızla sizlere ihtiyacınız olan hizmeti en kaliteli şekilde sunuyoruz.

Demir Çelik Hizmetleri Hakkında

Demir çelik hizmetlerimiz olarak; metal mobilya, takım tezgahı ve makine, otomotiv ve yedek parça sanayi, dişli, madeni eşya, el aletleri, asansör, kalıp sanayi, ağır makine sanayi, bağlantı elamanları alanlarında hizmet vermekteyiz.

Bunun yanı sıra vasıflı çelikler, yapı çelikleri, karbon çelikleri, soğuk ve sıcak çekme lama tedarikçiliği de hizmetlerimiz arasındadır.

Tedarikçi olarak, stoklarımızın her zaman müşterilerimize her çeşit üründe anında müşteriye cevap verme üzerine işlerimizi yürütmekteyiz. Tüm bunların yanı sıra haddaleme çekim tesislerinde çeşitli boylarda doğrultma kalibrasyon ve çeşitli boylarda çelik boru malzeme çekim hizmetlerini de vermekteyiz. Her zaman kaliteyi ön planda tuttuğumuz üretim ve işlerimizde müşteri ilişkimizle en çok tercih edilen firma olmaktayız.

ekol-demir-celik-adresi

Aradığınız malzemeleri geniş ve sürekli güncellenen stoklarımızdan temin edebilirsiniz. Çağın gerekliliği haline gelen, işlerimizde sürekli gerekli güncellemeyi yaparak daha da büyüyerek sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Demir Çelik Ürünlerimiz

Demir çelik ürünlerimiz en iyi kalitede ve sürekli yenilenen stoklarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. malzeme yelpazemiz; ıslah çelikleri, karbon çelikleri, semantasyon çelikleri, soğuk çekme lama, otomat çelikleri, yapı çelikleri, soğuk iş takım çelikleri, sıcak iş takım çelikleri, plastik kalıp çelikleri şeklindedir. Bütün malzemeleri gerekliliğine göre üstün kaliteli ham maddeler ile üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bilgi ve sipariş için bizlere 0212 549 28 96-97 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsin