Ekol Demir
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Bursa Demir Çelik Üretim Fabrikaları

Bursa Demir Çelik Üretim Fabrikaları

Bursa Demir Çelik Üretim Fabrikaları arasında en iyi fabrikalardan birisi olarak görülen Ekol Demir Çelik fabrikamız, 1998 yılından bu yana Bursa Demir Çelik üretiminde sektörün öncüsü olmuş firmalardan birisidir. Özellikle 2016 yılında yapılmış olan çok büyük çaplı bir yatırım ile sektörün en iyi firmalarından birisi olmuştur.

Firmamız, Demir çelik üretiminde en üst kaliteyi hedef almakta ve sürekli kendisini geliştirmek için çalışmaktadır. Bu konuda en yukarıya ulaşmamızı isteyen kişilerden birisi de Ekol Demir Çelik A.Ş.'nin CEO'su Elif Tülay'dır. Elif Tülay, ürün kalitemizin en üst noktaya ulaşması konusunda çok büyük bir çaba sarf etmektedir. Elif Tülay, özellikle nitelikli çelik konusunda her zaman daha çok çalışmamız, daha iyiye gitmemiz gerektiğini söylemekte ve bu fikri Fabrikamızda çalışan her bir çalışana aşılamaktadır. Biz de firma olarak CEO'muzun önderliğinde Demir Çelik üretiminde kalite standartlarını olabildiğince yukarıya çekmeye çalışıyor ve bunun böyle olması gerektiğini fabrikamızda çalışan her bir çalışanımıza da anlatıyoruz.

 

Bursa Demir Çelik Üretim Fabrikaları Arasında En İyi Fabrikalardan Birisi Olarak Görülmemizin Nedeni

Bursa Demir Çelik Üretim Fabrikaları arasında en iyi fabrikalardan birisi olarak görülmemizin en temel nedeni en üst kalitede Demir Çelik üretmek için her türlü çabayı sarf etmemiz diyebiliriz. Yöneticilerimizden çalışanlarımıza herkes üretim konusunda en üst kaliteye ulaşmak için her türlü uğraşı vermektedirler. Özellikle yöneticilerimiz ve sorumlu mühendislerimiz, yaptıkları düzenli denetimler ve kontroller sayesinde hem çalışanlarımızın verimliliğini hem de ürün kalitesini eş zamanlı olarak arttırmaktadırlar. Bütün bunları yaparken de çalışanların sağlığını korumak ve yaşanabilecek her türlü sıkıntıyı engellemek için çalışmaktayız.

 

Bursa Demir Çelik Üretim Fabrikaları ile Ürün Kalitesi Farkımız

Ekol Demir Çelik, Bursa Demir Çelik Üretim Fabrikaları arasında en üst seviye ürün kalitesine sahip olan firmalardan birisidir. Bu standartları belirlemenin yanında da ürün çeşitliliği konusunda da oldukça iyi bir seviyededir. İçerisinde yüksek miktarda karbon içeren Karbonlu Çelik, Islah Çelik ve Sementasyon Çelik gibi çeşitleri bulunan Nitelikli Çelikler, Plastik kalıp çekikleri, yüksek hız çelikleri gibi pek çok çeşidi bulunan Takım Çelikler, Soğuk ve Sıcak Lamalar, Köprü yapımında veya taşıt imalatında kullanılan Profiller ve Yapı Profilleri başta olmak üzere oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firmamız, bütün bu ürünlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmakta ve müşterilerimizin isteklerini yerine getirmektedir. Bütün bu çalışmaların etkisiyle Ekol Demir Çelik A.Ş, diğer Bursa Demir Çelik Üretim Fabrikaları ile arasına çok ciddi bir ürün kalitesi farkı koymuştur.

Eğer siz de Kaliteli Demir Çelik arıyorsanız Ekol Demir Çelik'in sizler için en doğru yer olduğunu unutmamalısınız. Çünkü müşterilerimizin güvenliği ve can sağlığı, en az ortaya çıkabilecek kaliteli bir ürün kadar değerlidir. Bu yüzden müşteri memnuniyeti için oldukça dikkatli çalışmakta ve ortaya üst düzey kaliteli ürünler koymaktayız