Ekol Demir
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

C40 SAE 1040 Çeliği

C40 SAE 1040 Çeliği

SAE 1040 üretim çeliği, yüksek oranda karbon içermektedir. Yüksek karbon içeriği sayesinde, oldukça sert bir formda kalabilmekte; dayanıklılık gerektiren birçok alanda bu sayede rahatça kullanılmaktadır. C40 SAE 1040 çeliği birçok farklı sanayi kolunda sıkça kullanılan; dayanıklı bir ham maddedir.

Araçların birçok parçasında, millerin ve dişlilerin imalatında sıklıkla SAE 1040 çeliğinden faydalanılmaktadır. Rayların ve yüksek dayanıma ihtiyaç duyulan parçaların imalatında da sıkça faydalanılan karbon çeliği olarak da anılan C40 çeliği siparişlerinizi vermek için, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. C40 çeliği kullanarak ürettiğiniz ürünlerin gerekli koşulları sağladığından emin olmak, yüksek kalitede ürünler imal etmek için kullanılan hammaddenin alındığı yere doğru karar vermeniz gerekmektedir.  Ekol çelik olarak, sizlere doğru ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için uzman ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Çelik ham madde ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

EkolDemirCelikAS

Güncel Çelik Hammadde Fiyatları İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Çelik fiyatları, sürekli olarak değişmektedir. C40 SAE 1040 çeliği ile ilgili olarak, ihtiyaç duyduğunuz doğru ürüne fazla para ödememek için firmamızla iletişime geçerek, uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

 

Firmamız, sizlere en uygun ürünleri doğru fiyatlara sunmak için, uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen ithalat süreçlerimiz sayesinde ürünlerimizi en uygun fiyata sunmaya devam etmektedir. Firmanızda üretim maliyetlerinizi minimumda tutarak, kârlılığınızı yükseltmek için, kullandığınız hammaddenin uygun fiyatlı ve doğru kalitede olduğundan emin olmalısınız. Bunun için firmamızdan, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş vererek, istediğiniz ürünü doğru şekilde satın alabilir, sürekli sabit kalitede ürün üretebilme rahatlığına ulaşırsınız.

ElifTulay

SAE 1040 Çeliği Temperleme İşlemi ile Daha Dayanıklı Hale Gelmektedir

Üretimde kullanmış olduğunuz karbon çeliğinin, dayanıklı hale gelmesi ve kırılganlığının azalması için, C40 SAE 1040 çeliği işleme sürecinde menevişleme (temperleme) işlemine özen göstermeniz gerekmektedir. Bu işlemden geçen çelik, daha kararlı ve bükülebilir bir yapıya sahip olur. Böylece üretim süreçlerinde daha kolay işlenebilme rahatlığı sağlar. Tüm çelik ürünlerinin kimyasal yapısı birbirinden farklı olduğundan, kullanmış olduğunuz ürünün doğru bir şekilde temperleme sürecinden geçtiğinden emin olmalısınız. İhtiyacınız olan tüm C40 çeliği taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz.