Ekol Demir Çelik San. Tic. Anonim Şirketi
Sektörün Öncü Markası
Bizi Ara

Profil Demir Çelik Fiyat

Profil demir

Bina inşaatlarının %98'inde kullanılan profil demirler sağlam ve dayanıklı bir çelik yapı malzemesidir. Dayanıklılığıyla birlikte uygun fiyatıyla da ekonomik çözümler sunan demir profiller inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir.

Ekol Demir olarak; profil işlemede kaliteli ürün çeşitliliğine önem veren firmamız, uzman kadrosuyla son teknolojiyi kullanarak demir profil üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Üretim bandından çıkan tüm ürünlerin kalite kontrolü titizlikle gerçekleştirildikten sonra son kullanıcıya teslim edilmektedir.

Ürettiğimiz her ürüne değer veriyor ve kaliteyi ön planda tutarak özenle hazırlıyoruz.

Profil demir çeşitleri

Çelik konstrüksiyonlarda kullanımının görüldüğü profiller kare ya da dikdörtgen şeklinde tasarlanabilmektedir. Demir profiller ile ihtiyaç duyduğunuz ve kullanmak istediğiniz alanlara uygun kalıcı çözümler üretiyoruz.

İhtiyacınıza uygun profil seçimini yapmakta güçlük çekiyor ya da detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat ve yedek parça sektörünün gelişmesiyle birlikte demir profiller sık tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır. Profil ürünlerimiz yüksek dayanıklılık ve dirençlerinin yanı sıra azalan işcilik ihtiyaçları nedeniylede tercih edilirken inşaat sektörünün en önemli malzemeleri arasında yer almaktadır.

Profil demirlerin yanı sıra ürünlerimiz arasında alüminyum profil ve çelik profillerde yer almaktadır. Yapılacak inşaat ve kullanılacak alan için uygun hammaddeye yer vererek ideal sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Profil demir nerelerde kullanılır?

İhtiyaç duyulan her alanda kullanıma uygun olan profil demirler sunduğu temiz ve pürüzsüz görüntüsüylede tercih edilmektedir. Dayanıklı ve ekonomik ürün tercihleri arasında yer alan profil ürünlerimiz ihtiyaç duyduğunuz ölçü ve modele göre şekillenmektedir.

İnşaat alanları, mobilya ve çelik eşya sektörlerine kadar uzanan geniş kullanım alanına sahip profil demirler otomotiv sektöründede sıklıkla tercih edilmektedir.

Güçlü stok yapısı ve stratejileriyle Ekol Demir Çelik Sanayi firmamız uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Ülkemizde yoğun olarak bulunan fay hatları ve riskli deprem bölgeleri nedeniyle yüksek hasar alan binaların yerine yapılan binalarda kullanılan demir profiller ile doğal afetlerin vereceği zarar en aza indirilmeye çalışılmaktadır.

Profil demir fiyatları

Üretici firma olmamızın getirdiği avantajlar biride müşterilerimize özel fiyatlar sunma imkanımızın olmasıdır. Ekol demir'i tercih ederek firmanız ya da sizin için ileteceğimiz özel teklifleri değerlendirebilirsiniz.

profil-demir

Profil demir ölçüleri

Profillerin kullanılacağı sektör ya da inşaatın yapısına göre ölçüler farklıklık gösterebilir. Bizimle iletişime geçerek sizin için en uygun çözümleri sunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Profil siparişi

Üretim bölümünde kaliteyi birinci ilke edinen firmamızda üretmekte olduğumuz ürünlerin aynı zamanda yüksek stok gücüne sahibiz.
Satın almak istediğiniz profilleri seçmekte güçlük çekiyor ya da karar veremiyorsanız bizimle +90 212 549 28 96 - 0 531 287 53 19 üzerinden iletişime geçebilir ve destek talep edebilirsiniz.
Satın aldığınız ürünlerde doğabilecek acil ihtiyaç durumlarında stok gücümüzden yararlanarak en kısa sürede siparişinizi tekrarlayabilir bu sayede zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Konusunda son derece uzman olan personellerimiz ihtiyacınıza uygun çözümler sunmakla birlikte size özel fiyat teklifleri sunmaları için bizimle iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.